KONST / Litografier / Färglitografi 12422029
nr 1242 2029
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Blidösund. Signerad, daterad 1984, ej numrerad. Motivet: 36x46
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:02:50
18/3 12:54:59
300 kr
18/3 17:24:49
18 mar
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant